Bonusové kapitoly

K získání bonusových kapitol zaměřených na osobní marketing (tedy „Jak si udělat reklamu v práci“ a „Jak získat pozornost trhu“) je potřeba zadat kód, který najdete ve své knize (kartička s kódem je vložena mezi stránky 276 a 277). Zásilku obdržíte do 48 hodin na zadaný e-mail.

Hodnocení knihy

Čtenáři hodnotí

5
5,0 rating
5 z 5 hvěžd (založeno na 11 hodnocení)
Úžasné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Slabé0%
Hrozné0%

Recenze čtenářů

Pouceni, inspirace i zabava

5,0 rating
18. 2. 2020

Cteni = zaliba, vzdelavani = potreba a k tomu take hledani inspirace. Filip a jeho kniha urcite splni… Doporucuji!

Ondrej Oravec

Skvělá kniha

5,0 rating
14. 2. 2020

Výborně zpracované téma, originální, poutavé čtení, vede k zamyšlení a uvědomění si významu “pozornosti”. Díky.

Liba Holasová

Jeden večer

5,0 rating
11. 2. 2020

Když mne něco baví,čtu rychle.Přesně jako u Filipovy knihy. A některé podněty se udrží v pozornosti snadno.diky

Jiří Havel

Tato kniha opravdu stojí za pozornost!

5,0 rating
27. 12. 2019

Díky Filipe! Velmi poutavě a lidsky napsáno. Spoustu věcí každý z nás dělá jen tak mimoděk a automaticky a většinou správně, ale umět dát vše takto pěkně do souvislostí, to je opravdu “kumšt”, který obohatí. Každému vřele doporučuji

Daniel Hanzal

Rostoucí pozornost

5,0 rating
25. 12. 2019

Skvělá práce Filipe 👍🎉 Ta léta úsilí se vyplatila. Je vidět, že jste si dal záležet a hodně toho nastudoval. Vidím zde pár podobností s Ludwigovým Koncem prokrastinace, což berte jako lichotku. Oceňuji i sdílení vlastních slabin a cesty. Kniha graduje, umí vtáhnout a je čím dál čtivější. Nebo za to může moje rostoucí pozornost? 😅

Zdeněk Hašek

Zlatý střed.

5,0 rating
25. 12. 2019

Tuto knihu s klidným svědomím doporučuji každému, kdo v dnešní hektické době hledá rovnováhu. Líbí se mi její “vystředěnost”, tedy že kniha nemá tendence nadržovat žádnému z extrémů a neříká vám, co je dobře, a co špatně. Celé dílo poukazuje na to, že vše co se kolem nás děje má dvě strany mince. Řekl bych, že autor nahlíží na fungování světa s obrovským nadhledem, což je mě osobně velice sympatické. Knihu si tak může přečíst workoholik, esoterik, muž, žena, introvert, extrovert, kapitalista nebo aktivista a přesto se v ní každý najde.

Jakub Pacanda (CEO | Wuwej.com)

Přečteno "jedním dechem"

5,0 rating
21. 12. 2019

Super knížka. Nikdy bych neřekl, že první knížka, kterou přečtu naráz od začátku do konce bude zrovna na téma Psychologie. Filipova knížka se mi četla sama, jako detektivka nebo napínavý film. S každou další stranou čekám, co dalšího se objeví a ještě povýší už tak napínavý příběh. Současně to je ale návod a poselství: “Važte si své pozornosti a vnímejte, komu a kam ji dáváte…

Jiří Langr

Knížka je super!

5,0 rating
9. 12. 2019

Filip umí pojmenovat a převést vědecké závěry až do návodů na úspěšnou kariéru i osobní život. Tato kniha je toho skvělým důkazem.

Jiří Matoušek

Spousta inspirace na jednom místě

5,0 rating
9. 12. 2019

Filip Kahoun ve své knize mistrně provede čtenáře celou plejádou klíčových „AHA momentů“, aby těm pozornějším nabídl šanci na lepší život. Boj o pozornost jde po pravé podstatě toho, co nás může posunout ke spokojenějšímu „já“.

Martin Picek

Praktická a zábavná

5,0 rating
9. 12. 2019

Jsem ráda, že jsem část své pozornosti věnovala právě této knize. Není to jen nudná psychologická teorie, ale zábavné čtení s praktickými příklady. Věřím, že inspiruje i další čtenáře, tak jako mne.

Gábina Pithartová

Lepší než film!

5,0 rating
9. 12. 2019

Často si říkám, jestli nejdřív přečíst knihu nebo vidět film. Tentokrát jsem nejprve viděl film, tedy celou řadu skvělých seminářů s Filipem, a když jsem si přečetl knihu, byl jsem překvapený, kolik věcí mi v tom „filmu“ uniklo!

Marek Provazník

Vaše hodnocení

* povinné údaje
Sdílet