fbpx

Boj
o pozornost

Pozornost je živou vodou vztahů. Zlepšete své vztahy a komunikaci ovládnutím této životní energie.

O knize

Naše vztahy vyrůstají z pozornosti. Právě vzájemná pozornost je to, co rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu vztahu. A to jak s partnerem, tak s rodiči, kolegy či dětmi. 

Náš život se stává prostým součtem všeho, čemu věnujeme pozornost. Je proto důležité vědět, jaké věci byste měli každý den filtrovat.

V knize Boj o pozornost spojuji praktické cvičení všímavosti, koncentrace a pozornosti, díky kterým budete odolávat energetickým upírům a budete mít více energie, kterou můžete věnovat svým milovaným.

Kniha (pevná vazba)
369 Kč

kniha je SKLADEM

Můžeme doručit do: 27. 6. 2024

E-kniha (PDF)
269 Kč

PŘIPRAVUJEME (předpokládané spuštění prodeje 01/2021)

Praktická cvičení
a čtivé příběhy

Spojuje západní psychologii
s východními naukami

Zahrnuje vztahy s kolegy,
partnerem i dětmi

Řekli o knize…

Gabriela Pithartová

Ředitelka Marketingu
HELLOBANK!

Jsem ráda, že jsem část své pozornosti věnovala právě této knize. Není to jen nudná psychologická teorie, ale zábavné čtení s praktickými příklady. Věřím, že inspiruje i další čtenáře, tak jako mne.

Veronika Bojdová

“Nachytřovacích” knížek už jsem přečetla mraky, tahle je ale jiná! Je ze života, popisuje situace, s kterými se potkáváme každý den – doma, v práci, sami v sobe… Filipovi se vše podařilo propojit a najít společného jmenovatele “POZORNOST”… jak sám píše: “pozornost je tím vůbec nejcennějším, co můžeme získat nebo dát”.

Marie Kaufman


Filipe děkuji!

..kniha se přesně trefila do mé potřeby pracovat se svou roztříštěnou pozorností mezi zdánlivě aktuální starosti, “tady a teď” a mé 3 děti (všem 3 je do 5let). Čte se hladce a přesto jsou zní patrná léta praxe a kvanta nastudovaného materiálu. Již nyní se mi lépe dýchá a určitě se bude i lépe vychovávat či pracovat. Těším se na další knihu..mějte se blaze!

Ivana Lipovská

Tato kniha je výborná – čtivá, poučná i zábavná. Nejlepší byly vždy praktické příklady, které Vás vtáhly do děje. A myslím, že každý se v jedné z kapitol určitě našel.

Děkuji za inspiraci, pravdivé a cenné rady, které určitě využiji v mém podnikání.

Ph.D. | Marketing
a psychologie

Ing. | Ekonomika
a managment

O autorovi

Ing. Filip Kahoun, Ph.D. vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Patnáct let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. Zastával role ředitele marketingu pro ČR, posléze pro střední a východní Evropu, a nakonec také pozici generálního ředitele. V současné době se věnuje lektorské, přednáškové a publikační činnosti… více
Sdílet